На тлі зростання цін на електроенергію та вимушеного дефіциту електричної енергії в Україні, агровольтаїка стає потужним важелем для впровадження енергозберігаючих технологій та розвитку незалежних систем генерації енергії як для агробізнесу так і для територіальних громад.
Агровольтаїка – це не просто модна концепція, а реальний інструмент підвищення енергоефективності, доходності та екологічності в агробізнесі й територіальному управлінні.
Однак, через нещодавну появу та майже відсутність інформації про можливості та переваги впровадження агровольтаїчних заходів в Україні, цей напрямок є маловідомим для переважної більшості представників агробізнесу та територіальних громад України.
Цей воркшоп – унікальна можливість дізнатися більше про стратегії, правові рамки, економічну доцільність, доходність і практичні кейси впровадження агровольтаїки в Україні.
Воркшоп проводиться за участі ГО «Асоціація агровольтаїки України», проєкту Erasmus+ KA2 «Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock – UKRENERGY», провідних науковців, юристів, екологів, а також представників організацій, які підтримують відновлювану енергетику в муніципальному та аграрному секторах України.
Продовж воркшопу Ви дізнаєтесь:
- Як агровольтаїка працює: технічні рішення та приклади реалізації;
- Які вигоди це дає агробізнесу та громадам;
- Які бар’єри стоять на шляху впровадження в Україні;
- Яке законодавство наразі діє і які зміни очікуються;
- Які перспективи у громад і бізнесу в залученні інвестицій, грантів та міжнародної підтримки
Також, учасникам буде надано інформацію про існуючі як окремі, так і комплексні послуги з реалізації агровольтаїчних рішень в агропідприємстві чи в громаді – від ідеї до повноцінного функціонуючого проєкту.
Додаткові матеріали для участі у заході, а також посилання для підключення on-line, будуть надіслані всім учасникам заходу після реєстрації за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1eFEYpwHC6TbB2dRQvI-p7-sHP-u59d5_47pEe1YdWA4/edit